Apie mus

MS Logic yra tarptautiniu mastu žinoma automobilių pervežimo kompanija, įkurta 2011 metais Estijoje. Kompanija veikia kaip transporto paslaugas teikiantis subjektas ir ekspeditorius visose Vakarų ir Rytų Europos šalyse. Mes įsiklausome į kiekvieną klientą ir visada atsižvelgiame į faktą, kad dirbame žmonėms kaip mes, su unikaliais ir specialiais poreikiais, o ne tik gabename automobilius. Mūsų klientai yra automobilių gamintojai, transporto įmonės, automobilių pardavėjai ir brokeriai, lizingo kompanijos, privatūs asmenys, kariuomenė  ir kt. Nuolat kuriame ir tobuliname logistinius sprendimus sparčiai augančioje automobilių rinkoje.

Automobilių salonai ir privatūs asmenys, parduodantys automobilius, supranta jog pirkėjui yra ypatingai svarbus greitas ir patikimas automobilio pristatymas. Mes užtikriname aukščiausią paslaugų kokybę, garantuojame krovinių saugumą bei pristatymą laiku, naudodami inovatyviausius ir moderniausius sprendimus.

Siekdami užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę, bei optimaliai naudoti gamtos resursus įmonėje esame įdiegę: ISO 9001: 2015 ir ISO 14001: 2015 standartus.

Mūsų misija:

  • Maksimaliai patenkinti klientų poreikius.
  • Pasiūlyti nestandartinius ir alternatyvius sprendimus.
  • Užtikrinti kokybišką krovinių pristatymą laiku.
  • Vystyti ir naudoti naujausias technologijas .

MS Logic – automobilių logistikos sprendimų pradžia yra čia!

©Mslogic.lt. All rights reserved.